ENG | EST |
banner
 
AVALEHELE
 
TUTVUSTUS
 
TOOTED
 
  Allu
  Tana
  Keestrack
  Peterson
  6700 mudel
  2400B mudel
  4700B mudel
  6700B mudel
  Morbarck
MATERJALID
 
KONTAKT
 
     

TOOTED

Petersoni purusteid toodetakse USA läänerannikul, tugeva metsatööstusega Oregoni osariigis. Selles piirkonnas kasvavad massiivsed puud on puidupurustitele kõvaks proovikiviks. Seepärast ongi Petersoni purustid vaieldamatult masinaturul kõige tugevamalt ja kindlamalt ehitatud seadmete tipus.
Need purustid töötavad horisontaalse etteandega – allosas on laiad ketid, ülal hüdrauliline surverull. Tänu mitmeosalisele sõelasüsteemile on purustitega võimalik lihtsalt ja kiiresti saada optimaalse suurusega haket ning kasutada masinat optimaalselt vastavalt iga konkreetse objekti vajadustele. Petersoni purustid on eriti ökonoomsed masinad, eriti siis, kui purustatava materjali kogused on suured.
Impact Release System™
Tänu suurepärasele Impact Release System´ile (löögijõu vabastussüsteem) viiakse purunematute materjalide tekitatud vigastused ja tööseisakud miinimumini. Petersoni patenteeritud IRS-süsteem vähendab metallide põhjustatavaid vigastusi purustuskambrites. Löögijõud avab vastutera ja esimese sõelasegmendi, lastes purunematu eseme välja. See vähendab nii hooldusseisakuid kui ka remondikulusid.